wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Gwarancja

Gwarancja

W sklepie internetowym GeneratorPrezentow.pl dokładamy wszelkich starań, by produkty dostarczane przez nas spełniały najwyższe oczekiwania Klientów. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub problemów – jak najszybciej skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: generatorprezentow@gmail.com lub 500-535-306 Nasi Konsultanci przyjmą Twoje zgłoszenie, udzielą informacji i doradzą dalsze postępowanie.

 

Klienci indywidualni mają prawo do zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Zwracany towar należy odesłać w ciągu 14 dni od zgłoszenia nam, że chcesz skorzystać z prawa do zwrotu. Produkty podlegające zwrotowi nie mogą być uszkodzone ani nosić śladów użytkowania.

Produkty z indywidualnym nadrukiem, zamówionym przez Klienta, nie podlegają zwrotowi.


Reklamacje rozpatrujemy w ciągu maksymalnie 14 dni od ich otrzymania. Obejmują one uszkodzenia powstałe w czasie transportu, a także wady fabryczne produktu. W ramach gwarancji proponujemy wymianę produktu na nowy lub zwrot pieniędzy.

 

Uwaga! Reklamacje nie obejmują zjawiska sublimacji, tj. drobnych różnic kolorystycznych pomiędzy nadrukami na poszczególnych produktach z danej partii. Różnice takie mogą wystąpić jako naturalne zjawisko w procesie produkcyjnym i nie są uważane za wadę produktu.

 

Ze względu na możliwe rozbieżności w ustawieniach monitorów u Użytkowników, Upominek24.com nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne różnice między kolorem produktu widocznym na zdjęciu, a faktycznym kolorem nadruku na produkcie.

 

Szczegółowe informacje na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz w Regulaminie.


Przejdź do strony głównej