wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

 

Generatorprezentow.pl – autorskie gadżety i upominki
 

     Sklep internetowy GeneratorPrezentow.pl to dzieło agencji markentingowej FabrykaReklam24. Połączyliśmy w nim wieloletnie doświadczenia z zakresu poligrafii z wiedzą o projektowaniu graficznym. Dzięki zaproszeniu do współpracy znakomitych rysowników, którzy stale przygotowują nowe kolekcje produktów, stworzyliśmy unikalną ofertę upominków.


 


 

Oferta dla Klientów indywidualnych i Sklepów

 

     Realizujemy zamówienia dowolnej wielkości – możesz zamówić u nas nawet pojedyncze sztuki wybranych produktów w cenach podanych w sklepie. Zachęcamy do odwiedzania fanpage'a GeneratorPrezentow.pl – stale przygotowujemy dla naszych Klientów nowe promocje, często udostępniamy także kupony rabatowe.
 


 

Oferta dla Hurtowni

 

     Dla odbiorców hurtowych przygotowaliśmy preferencyjny cennik. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta – po potwierdzeniu danych firmy i przesłaniu skanów dokumentów, zamienimy Twoje konto w sklepie w Konto Hurtowe – niższe ceny staną się dostępne automatycznie. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Oferta hurtowa.
 


 

Własne nadruki na gadżetach

 

     W przypadku wielu rodzajów gadżetów istnieje możliwość zamówienia krótkiego, indywidualnego napisu (za dopłatą). W takim przypadku prosimy o dodanie do zamówienia produktu Indywidualny napis i wpisanie zamawianej treści w polu „Uwagi do zamówienia”.


Przejdź do strony głównej